Administrative / Code
Ole Åkre | ole@moltolox.com
Tlf: (+47) 95 14 54 77
2D / Illustrator / Animations
Marthe Bakken Øiaas | marthe@moltolox.com

3D / Game Engineer 
Noralf Oseland | Noralf@moltolox.com

Creative Artist
Markus Garvin | markus@moltolox.com

Code & Gadgets (paternal leave & part time)
Tor-Erik Klausen | tor-erik@moltolox.com

Intern
Oliver Wergeland | oliver@moltolox.com
POSTADRESSE
Moltolox Studios AS
Eurkea Studio Darwin (4. etg)
Kystveien 2, 4841 Arendal

Contact phone: (+47) 95 14 54 77

BESØKSADRESSE
Følg skilting til Vitensenteret Sørlandet. 
Parkering i pollen parkeringshus i fjell like ved siden. 

Eurekabygget - Sørlandet Kunnskapshavn Arendal
4. etg / Studio Darwin. 
Back to Top